Ak Büyü

Ak Büyü, Ak Büyü Nasıl Yapılır, Ak Büyü Nedir

Ak Büyü Nedir? Nasıl yapılır?, Ak Büyü Asırlardır kullanılan iyilik adına ne varsa hepsini içerisinde barındıran büyüler demetine verilen addır. Bu Büyü (AK Büyü) aklınıza gelebilecek olan her çeşit büyüyü barındırabilir. Kişinin iyiligi adına yaptırılan yada yapılan bu büyünün yapımında bizim açımızdan hiçbir sakınca yoktur. Yıllarca eş bulamamış bir bayan yahut erkek bu büyüden yaralanabilir.Ya da bir İnsan Alkol müptelası olmuş vaziyet de bu kişiyi kurtarmak adına yapılabilir.

Sizin eşiniz sizi aldatıyor ya da çok eziyet etmek de bunun ıslahını sağlamak ta AK Büyü‘ye girer.Tercrübelerim doğrultusunda mevzudan bahsedeyim çok sevdiğim bir İnsan olan bir beyefendinin 2 sene beraberlik yaşadığı bir arkadaşına , kızda gözü olan bir kişi bir Büyü yaptırıyor ve nihayetinde Adamı çok seven ona çılıgınca bağlı olan Kız soğuyor ve yüzüne bile bakmıyor , hatta görmek bile istemiyor. Şimdi bu iki Genci birleştirmek adına yaptıgım büyüye ve benzeri yüzlerce sadece iyilik amacı ile yapılan büyülere kısaca bizler AK Büyü demekteyiz. Bir bayanın yıllarca eş bulamama gibi bir sorunu var kısmeti ciddi eller tarafından bağlanmış bizim sayemizde Kısmet Açma Büyüsü ile bu da her işte olduğu gibi mümkündür Elhamdülillah.

Ak Büyü Nedir

Bundan başkaca Domuz Yağı büyüsünde de bahsetmiş olduğum üzere bir emlakcı arkadaşımızın dükkanına okunmuş ve işlem görmüş Domuz Yağı Sürülmüş ve kişi farkında olmadan defalarca bu illet sayılabilecek olan büyünün üzerinden geçmiş , Büyü katmerlenmiş de katmerlenmiş bu İnsanın işleri de hayli iyi iken işler bıçak keser gibi kesilmiş. Çok sevdiğim bir Bacım vasıtası ile benimle irtibat kuran Emlakçı arkadaşımın bakımı için istihareye yattım ve bu yönde bir büyüye tabi tutulduğunu ögrendim. Hemen gerekli olan tılsımları uyguladık çok şükür ki tekrar işleri yoluna girdi bu emlakçı arkadaşımızın.

Ak Büyü Nedir? Nasıl yapılır?, Ak Büyü asırlardır kullanılan iyilik adına ne varsa hepsini içerisinde barındıran büyüler demetine verilen addır. Şimdi sizlere soruyorum haset edilmiş ve işleri bozulmuş bu arkadaşımıza yardım etmek neden caiz olmasın.Bilmenizi istiyorum ki iyiliginiz adına olabilecek her türlü Büyü olgusunda ben Medyum Seher Hoca olarak yanınızdayım ve size bir telefon kadar uzaklıktayım. Gönlünüzün ve de yüreginizin dahada önemlisi sizin iyiliğiniz için her türlü Büyü oluşumu için ALLAH C.C.‘hu ömür verdikçe sizlerleyim. Dua ile kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir