Ardahan Medyum

Ardahan Medyum, Ardahan Medyumlar, Ardahan’daki Medyumlar, Ardahan’da Büyü Yapan Medyumlar, Ardahan’da Büyü Bozan Medyumlar Sitesi.

Ardahan ilimizde ve ilçelerinde Medyum Seher Hoca insanlığın hayrı için çalışan ve bu uğurda ömrünü adayan bir insan. Toplumumuzda medyum fallara bakıp büyülerle uğraşan veya gelecekten gaipten haberler veren insan olarak algılansa da medyumun çok daha derin ve büyük sorumluluklar yüklenen bir anlamı var: Zaman ve mekan boyutundan soyutlanmış olarak kozmik alemlerle irtibat kurabilen ve hem madde aleminde hem eterik alemde gidip gelebilen doğa üstü güçlere sahip (aslında normal güçlerdir ve insanlık bu güçlere hazır değildir) insandır.

Ardahan Medyum Sitesi

Bu yetenekleri ile normal insanın ( eterik bağlantılarımızı sağlayan 7 algı noktamız/Uzakdoğu tanımı ile  çakralarımız/ islam tasavvuf literatüründe letaiflerimiz) algılayamadığı sesleri algılar vizyonları görür. Yüksek bir iradeye sahiptir. Eğer isterse güçlerini kötülüğe hizmet için kullanabilir. Bir takım latif varlıkları( cinleri) hizmeti altına alarak onları insanlık yararına kullanabilir. Ya da insanlık zararına da kullanabilir. İslam aleminde Gizli ilimlerden nasibini almış büyük zatların yanında uzun yıllar hizmet ederek ( nefsi körelterek)  ve yetişerek bu konuda ileri gelenlerin kitapları eserleri hazmedilerek nesilden nesile geçirilebilen bir ilimdir modern tanımıyla medyumluk.

Medyum Seher hoca bu ilimde almış olduğu bilgi ve yetenekleri insanlık yararına kullanan ve bundan hayırlar uman bir zattır. Araları bir takım nedenlerle açılmış sevgilileri evli çiftleri birleştirmek alanında uzmanlaşan Medyum Seher Hoca sadece  Ardahan ve ilçelerinde değil Türkiye’nin her yerinde bu tür sorunları olan çiftleri tekrar mutlu birlikteliklerine kavuşturmak için çalışıyor.

Bağlama büyüsü uzmanı olan Medyum Seher hoca kısa zamanda olumlu sonuçlar veren çalışmaları ile tanınıyor. Bin yıllardır doğru ellerde kullanıldığı taktirde doru bilgileri her daim verebilen yıldızname ilmi ile de uğraşan ardahan Medyum Seher hoca fizyonomi ilmi ile de fizyolojik yaratılışınıza bakarak karakterinizi ortaya çıkarabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir