Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü istediğiniz kişiyi çok seviyor ve ondan başkası ile bir hayat düşünemiyorsanız, duygularınızın geçici duygular olmadığından emin iseniz, o kişinin de size bağlanmasını isteyebilirsiniz.

Bu kimsenin evli barklı biri olması niyetinizin halis olmadığını gösterdiği için bu uygulamayı yapmaktan kaçınmanız gerekir. Dua demek, temiz bir kalp ile yaratıcıya yakarmak ve O’ndan bir şeyler talep etmek demektir. Allah, kendisine dua eden kullarını sever. İmtihan dünyasında başımıza çoğu zaman kötü şeyler gelir. Hemen Allah’a sığınırız ve O’ndan yardım isteriz. Bu güdü, bizim genlerimizde programlıdır.

Çoğu zaman başına musibet gelen insan hemen Allah’a yakarır ve bir çare arar. Allah insanlara son derece merhametlidir. Kendisine dua eden kullarının ellerini boş çevirmez. Çoğu zaman Aşık Etme Büyüsü gibi bir çok konuda dua ettiğimizde dualarımız kabul olunur ve bizler bu duanın kabul edildiğinin farkında olmayız.

Dua, hayırlı olmak üzere, gizli bir planda işleme konur. Allah bizim yaratıcımızdır, bizim ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde bilir. Kalbimizde nelerin döndüğünü iyi bilir. O nedenle Kendine Aşık Etme Büyüsü ederken de, temiz bir kalp ve saf bir niyetimiz varsa, ve hayırlı ise duamız kabul olunur.

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşık etmek istenen kimsenin yanına gitmeden önce aşık etme dileği kalben tekrarlanır ve sağ el avuca “HebHuvelahunLayun Lame” yazılır. Arapça yazılmalıdır. Kelimeler 15 kez okunacak ve hemen başka kelime söylenmeden sevilen kişinin yanına gidilir ve evlenme birliktelik teklif edilirse, karşı kişinin kalbinde derin bir sevgi ve aşk oluşur ve teklif geri çevrilmez. Havas gizli ilimler hazinesinin 5. Kitabında geçen bu yöntem bir çok kişi tarafından uygulanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir