Bağlama Büyüsü Duası Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Duası Nedir Nasıl Yapılır , Bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyü türü aynı zamanda bir yandan da aşk büyüsü gibi de algılanabilir, ancak son derece farklı olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor. Birçok medyum bu konuda farklı olan büyüler yapmış olsa bile, bağlama büyüsü son derece dikkat gerektiren ve aynı zamanda da önemli olan bir konu olarak kabul edilir. Bunu yapacak olan tüm medyum kişilere de güvenmemek ve işinin ehli olan kişilerden yardım almak gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Duası Nedir Nasıl Yapılır?

Genel olarak bakıldığı zaman medyumlar bu konuda birden fazla yolu her zaman izlerler. Bunların arasında en çok bilinen ve aynı zamanda tercih edileni ise Aşk büyüsü olarak da bilinen bir büyü türüdür. Bu tür bir yandan da aşk büyüsü sınıfına da girmiş olan bir büyüdür. Bu büyü genelde medyumlar tarafından bir deri parçasına veya bir kumaş parçasına yapılır ve etkisini gösterir. Deri olarak tabir edilen durumda ise aslında en faydalı olan ve etkisi de en bilinen ceylan derisi olacaktır. Bu konuda da medyum Seher hocamızın sadece deri olarak ceylan derisi kullandığını da hemen belirtmek gerekiyor. Bunun olması ve aynı zamanda etkili olan şekilde yapılması için yazılan yazıların son derece özel bir mürekkep ve de gül yağı olan amber ile yazılması gerekiyor. Bu tip şeyler ise aslında zor bulunan ve değerli olan ürünler olarak kabul edilir. Kişilerin kumaş üzerine ebced hesabı ile de çıkan sonuçların yazılması da yine tercih edilen bir yöntemdir. Bu deriyi önemli olan ise ebced sayısı kadar üzerinde taşımak büyünün etkisi açısından son derece önemli olan bir konudur. Bunu özellikle medyum Seher hocamızdan da detaylı olan şekilde öğrenmek mümkün olacaktır. Bağlama büyüsü olarak bilinen canbar büyüsüdür. Bu büyü genelde en çok tercih edilen ve bilinen büyüler arasında yer alıyor. Ancak sadece büyü olarak bu değil, bunlardan da farklı olarak değişik büyüleri de her zaman görmek mümkün olacaktır. Bunların arasında yer alan bir diğer çeşit ise nohut büyüsü olarak da bilinen büyü türüdür. Bu büyü türünde aslında genelde yapılan kişinin başkasına bakmasını engellemek amacı ile yapıldığını ifade edebiliriz. Sadece bunlar değil, bunların yanında birden fazla büyüden söz etmek de her zaman mümkün olacaktır. Ancak genel olarak en çok tercih edilen yukarıda da bahsedilmiş olan büyü türleridir.

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder?

Birçok büyü her zaman için hemen etki edecek diye bir kural yoktur. Bu aynı zamanda toplumda da yanlış bilinen bir durum olarak kabul edilir. Genel olarak bakıldığı zaman ise bir büyünün etkili olması için en az 15 veya 20 günlük sürenin geçmesi gerekiyor. Ancak bir yandan da aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi durumlarda 14, 21 ve 40 gün süreleri son derece önemli olan süreler olarak bilinir. Yani asıl etkinin olması için 40 gün geçmesi her anlamda yeterli olacak olan bir durumdur.

Bağlama büyüsü kimlere yapılır?

Bu konuda son derece farklı olan bilgiler olmasına rağmen bağlama büyüsü, genelde âşık olan kişiler ve hatta sevdiği kişiyi de paylaşamayan kişiler için yapılır. Bu anlamda da evli olan kişilerin, sevdikleri olan kişilerin en çok yapıldığını söylemek gerekiyor. Yine benzer olan şekilde mutlu olmak isteyen ve sevdiğini kaybetmek istemeyen kişilerinde bu büyü türünü yaptıklarını her zaman ifade edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir