Bilecik Medyum

Bilecik Medyum, Bilecik Medyumlar, Bilecik’de Büyü Yapan Medyumlar, Bilecik’de Büyü Bozan Medyumlar En İyi Bayan Medyum Seher Sizlerle.

Bilecik Medyum, Medyum Bilecik ve Bilecik’in tüm yerleşim yerlerinde Medyum yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz durumlarda hizmetinizde olan üstat medyum Seher Hoca tüm yurtta medyumluk hizmetini çeyrek asırdır vermeye ve insanlara şifa vesilesi olmaya devam ediyor.

Bilecik Medyum Sitesi

Akıl ve mantığın dinamiklerini kökünden sarsan ve akıl melekelerini zedeleyen/ zorlayan olağan üstü ve açıklanamaz gibi görünen olayların aslında açıklanabilir bir tarafı vardır. Fakat modern pozitif bilim bu açıklamaları ihata edecek ya da kabullenecek seviye ve  kapasitede değildir henüz. Belki binlerce yıl sonra metafiziğin de bilime dahil edilmesi ile derinleşecek olan Astronomi , ruh bilimi, cinler üzerine ciddi araştırma ve geliştirmelerle bu ilmin binyıllardır kapalı kalan  üstü açılabilecek. Fakat bu ilmin bir sürü karanlık yaşama aydınlık getirdiği  bir sürü yuvayı kurtardığı bir sürü kopmuş ilişkinin bağlarını sağlamlaştırdığı bilinen ve yaşanan bir gerçektir.

Bu konularda tam bir uzman olan Bilecik Medyum Seher hoca uzun seneler boyunca  bu ilimle uğraşarak insanlığa yararlı  olmak için insanların başına gelen ve bilimin açıklayamadığı ve pozitif bilimin tedavi edemediği özel durumlarda insanlara yardımcı oluyor. Ayetlerde ve dualarda gizli olan gücü bilinçli olarak kullanarak insanlar üzerinde büyü, kara büyü ile oluşturulan tesirleri etkisiz hale getirmeyi amaçlıyor. Sıra dışı özel bilgi ve yetenekleri ile eterikalemlerle bağlantı kurarak madde alemi üzerinde tesir yaratacak güçleri yönlendiriyor.

Evrenin bilinmeyen Yüzü ve Medyumluk!

Evren sadece gördüğümüz şekliyle maddi bir evren değildir. Maddenin alt birimi olan atomların altında atom altı parçacıklar ve onların da altında Enerji vardır. Tüm evren bir enerjiden ve üstelik tek bir enerjiden oluşmaktadır ve evrende enerji hiçbir yere kaybolmaz. Milyarlarca yıldır form değiştirir durur. Evrende dünyayı etkileyen ve yeryüzüne belirli zaman döngüleri ile  negatif ve pozitif enerjiler yayan gezegenler mevcuttur. Bizlerle birlikte fakat farklı boyutlarda var olan cinler mevcuttur.

Bilecik Medyum İle Bütün bu olgular maddi hayatımıza tahmin ettiğimizden daha çok tesir ediyorlar. Şu an bize gizli gelen ilimler sayesinde yaşamımızı daha yaşanabilir kılmak için doğa üstü güçlere sahip ve eterik evrenlerle iletişim kurabilen medyumlara ihtiyacımız var. Bilecik Medyum Seher hoca da bu insanlardan sadece biri. Hayatımızı kolaylaştırmak için var gücüyle çalışan yardımsever bir medyum olan Seher hoca Bilecik ve ilçelerinde ve tüm yurtta açıklanamayan gizemli olayların perdesini aralıyor.

Yardımcı hüddamlarla ( hizmet eden cinler) zaman ve mekan boyutunu aşarak bilgi topluyor ve bu bilgileri sizin mutluluğunuz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir