Büyü Bozmak Büyü Yapmak Nedir Nasıl Yapılır

Büyü Bozmak Büyü Yapmak Nedir Nasıl Yapılır, Oldukça önemli ve aynı zamanda son derece de özel konular arasında yer alan büyü bozma konusunda her şeyden evvel, işinin uzmanı olan bir medyum kişiden bilgi almak faydalı olacaktır. Şimdi bu konu ile ilgili olarak bilgi verebiliriz. Günümüzde medyum olan kişilerinde belirttiği gibi büyü konusu, dünya dışı varlıkların tesiri altına girmiş olan kişilerle ilgili olarak yapılır. Onları bu büyüden kurtarmak son derece önemli bir konudur. Hatta uzmanlık gerektirir demek bile son derece doğru olacaktır. Bu yüzden de medyumlar konusunda da iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Büyü bozma işleminin nasıl yapıldığı hakkında aşağıda yer alan bilgileri de her zaman yazabiliriz.

Büyü Bozmak Büyü Yapmak Nedir Nasıl Yapılır 

Aslında bu konuda medyumlar farklı olan düşünceleri iletse bile genelde yapılan şu olacaktır; ilk öncelikli olarak kaydı altına alınmış olan 3 harflinin kimliği ve durumu tespit edilir. Bu konuda medyum Seher hocamızdan da her zaman bilgi alabilirsiniz. Daha sonra ise 3 harfliye o kimseyi bırakması için emir verilir. Ancak, 3 harflinin bunu kabul edip etmeyeceği ise bilinmez ve genelde de etmez. Bu bakımdan da hocamız medyum Seher hocanın da belirttiği gibi, büyü bozma işinde okuma yöntemi ile etki verilmeye çalışılır. Onu yaralayacak olan dualar okunur. Bu durumda aslında 3 harflinin yapması gereken iki yol kalacaktır. Ya o duaya devam eden kişiyi etkisi altına alacak ya da kendine bağımlı hale getirecektir. Bunların yanında ise 3.olan bir yoldan da her zaman bahsetmek mümkün olacaktır. Bu yola göre de 3 harflinin ölmesi gerekir. Günümüzde bu konuda büyü olarak son derece sıkıntılı olan kişilerin varlığından her zaman bahsedebiliriz. Bunların hepsi olan ve aynı zamanda son derece de gerçek olan olaylardır. Bugün iç sıkıntıları olan, çeşitli hayaller gören ve işitme olayları yaşayan ve de özellikle kadınlarda görülen büyü halleri genel olarak bu 3 harflilerden kaynaklanmaktadır. Ancak bu durumun bir yandan da tıbbi olarak tespit edilmesi mümkün olmadığı için uyuşturucu ilaçlarla yapılan tedavilerin de sonuç vermediğini her zaman için görebiliriz. Bu konularda yapılması gereken ise hemen işini son derece iyi yapan bir hocaya gitmek olacaktır.

Büyü Bozmak Büyü Yapmak Nedir Nasıl Yapılır Kaç Günde Etki Eder?

Bu durum genel olarak değişmekle birlikte bazen uzun zaman alabilir. Hatta bu konuda uzun yıllar alabileceğini bile söylemek mümkün olacaktır. Burada önemli olan büyü yapılmış olan kişiye bunun etkisi olacaktır. Eğer oldukça kuvvetli olan bir büyü var ise, bunun yok olması uzun zaman alabilir. Ama bir yandan da erken şekilde fark edilen büyülerinde yine son derece kolay olan şekilde 1 hafta içinde yok edildiğini de görebiliriz. Bunların hemen hepsi belirtildiği gibi yapılan büyünün türüne ve de en önemlisi kişiye olan etkisine göre değişmektedir. Bunların nasıl olacağını ve ne kadar süre içinde büyünün yok olacağını ise medyum olan uzman hocaların oldukça iyi bildiklerini söylemek gerekiyor.

Büyü Bozmak Büyü Yapmak Nedir Nasıl Yapılır Kimlere Yapılır?

Büyü bozma ve bunun yanında kişiyi sağlığına kavuşturma olayları her zaman için bu işten şikâyetci olan kişilere yapılır. Ancak bilinen bir gerçeğe göre de özellikle de kadınların bu konuda son derece sıkıntılı olacaklarını ifade edebiliriz. Büyü yapılan kişide meydana gelen değişiklikler aynı zamanda büyü yapıldığına işaret eder. Bununla ilgili olarak en net olan kararı seçimini iyi yapmanız gereken medyum hocalar verecektir denebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir