Kastamonu Medyum

Kastamonu Medyum Seher Hoca Kastamonu ve ilçelerinde başta olmak üzere tüm Türkiye’de zor durumda kalmış ve kara büyülerin etkisi altına girmiş insanları bağlarından kurtarıyor.

Yılların ilim bilgi ve tecrübesiyle insanlara yardımcı olmak için ömrünü adayan Kastamonu medyum Seher hoca Zaman ve mekan boyutundan soyutlanmış olarak kozmik alemlerle irtibat kurabilen ve hem madde aleminde hem eterik alemde gidip gelebilen doğa üstü güçlere sahip (aslında normal güçlerdir ve insanlık bu güçlere hazır değildir) bir insan olarak kendini insanlık hizmetine adamıştır. Harut ve Marut meleklerinden Cebrail’e ondan da Muhammed Mustafa(s.a.v) ya geçen Havas ilmi Hz. Ali’ye ve oradan da silsile yoluyla günümüze kadar gelmiştir.

Kastamonu Medyumları

Bu ilimler sadece kitap okumakla kazanılacak ilimler değildir. Uzun yıllar boyunca imanlı dürüst bir yaşam sürmek namaz ve niyazı terk etmemek dinin vecibelerini en iyi şekilde yerine getirmek lazımdır. Allah şifayı dilediğine verir. Allah ganiydir. Sonsuz ilimleri sahibidir. Salih ve temiz kullarına bahşettiği bir takım güçler eliyle insanlığın işini kolaylaştırır. Bu salih kişiler tüm ömürlerini insanlığın rahatı mutluluğu ve huzuru için harcarlar.

Tıpkı bir mumum etrafını aydınlatması ve kendini bu uğurda eriterek yok etmesi gibi, Kastamonu Medyum Seher Hoca da tekkelerde terbiye alarak yetişmiş ve neredeyse çeyrek asırdır insanlığa şifa ve rahmet vesilesi olması için Havas ilminden tahsil ettiği ilmi kullanarak VEFK yazmakta insanlar için dualar ve zikirler çekmektedir.

Şifa Allah’ın elindedir.

Kastamonu Medyum Seher Hoca çalışmalarını yürüterek insanlar için ;

  • Evlilik büyüsü
  • Geri getirme büyüsü
  • Aşk büyüsü
  • Bağlama büyüsü

Başta olmak üzere bir sürü yapıcı uzlaştırıcı büyüler yaparak insanlığa büyük bir hizmette bulunmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir