Kırıkkale Medyum

Kırıkkale Medyum Seher Hoca bir takım şeytani varlıkların görünmez etkisiyle büyülenen insanların derdine derman olmaya devam ediyor. Dinimiz islam hiçbir zaman sihrin varlığını reddetmemiştir. Dahası Harut ve Marut meleklerinin Cebrail’e ve Cebrail’in de Hz. Muhammet Mustafa (s.a.v)  Peygamberimize öğrettikleri HAVAS ilmi bir sürü özel şifreler dualar isimler barındırmakta ebcet ilmi VEFK ilmi remil ilmi Berhetiye ilmi gibi ilimleri barındırarak insanların yaşamlarını ciddi şekilde etkileyecek büyüler ve yapılış şekilleri barındırmaktadır.

Bir insanın kötülüğü için evlilerin aralarını bozmak için ya da insanlığa zarar verecek her türlü büyü şirk olarak adlandırılmıştır. Böylesine tehlikeli bir işlemi yapan insanların kötü büyülerinden korunmak için Medyum Kırıkkale Seher hoca ile irtibata geçerek kolay bir şekilde kara büyü-ak büyü –kırmızı büyü gibi büyüleri tespit edebilir ve sizin zararınıza yapılan tüm kötü büyüleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Yaşamımızda İç İçe Yaşadığımız Cinler!

Evrenimiz bilinen fiziksel varlıklarla sınırlı değildir. Gözle görülmeyen ve bilinmeyen alemlere ait latif varlıklar vardır. Cinler bu varlıklardan sadece bir bölümünü oluştururlar. Bu cinlerle irtibat kurabilecek bir takım doğuştan yetenekli iç görüsü gelişmiş insanlara Medyum denir. Hayatımıza büyük kolaylıklar getiren medyumlar görülmeyen fakat göründüklerine korkunç şekiller alabilen varlıklar olan cinlerle irtibata geçerek onları bir takım şifrelerle etki altına alırlar. Bu varlıkları insanların huzurlu yaşamaları için birer hizmetli olarak da kullanabilmektedirler.

Kırıkkale Medyum Seher  Hoca bu özel insanlardan sadece biridir.  Cinler bizim takvimimize göre 700 yıl yaşamaktadırlar. Birine musallat olduklarında insanın tüm dengesini alt-üst edebilirler. İtaat altına alındıklarında ise çok iyi birer hizmetçi olarak kullanılabilirler. Henüz keşfedilmemiş ve ispatlanamayan ve anlaşılamayan bu alemlerin varlıkları insanlığın başlangıcından evvel de bu evrende yaşamlarını sürdürmüşlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir