Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Duası

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Duası, Genel bakıldığı zaman iyi bir medyum hemen her konuda her zaman büyü işlerinde bilgili olan kişiler olarak kabul edilir. Ancak bu noktada önemli olan her medyum olan kişiye gitmek değil, gerçek anlamda bu işlerden anlayan kişilere gitmek olacaktır. Bu konuda da iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Aksi halde ise, ortaya oldukça sıkıntılı olan durumların çıkması söz konusu olacaktır. Piyasada bu anlamda birden fazla sayıda medyumlar olduğunu da kabul edebiliriz. Yine aynı şekilde medyumlar farklı olan konularda her zaman büyü yapabilir. Bunların arasında yer alan âşık etme büyüsü de bilinen bir çalışma olarak kabul edilir. Hemen âşık etme büyüsü hakkında kısaca da olsa bilgi vermek gerekiyor.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?

Bir yandan bakıldığı zaman aynen isminde de olduğu gibi karşı cinsi kendine bağlamak veya âşık etmek isteyen kişiler için yapılan bir büyüdür denebilir. Bu konuda medyum Seher hocamızın son derece özel olan çalışmaları olduğunu hemen yeri gelmiş iken belirtmekte fayda olacaktır. Son derece etkili olan ve aynı zamanda etkisi uzun dönem süren bu büyü, genel anlamı ile vefk yardımı ile yapılan bir çalışma sonucu ortaya çıkar. İster kadın olsun veya ister erkek olsun medyum Seher hocamızdan da bilgi aldıktan sonra bu şekilde bir çalışma yaptırabilir. Vefk ile ve bunun yanında ebced olarak bilinen şekilde deri üzerine yazılan bir büyü türüdür. Ancak burada önemli olan nokta yazılan deri olacaktır. Çünkü bu çalışmanın etkili olması için her zaman sıradan olan bir deri değil, özellikle bazı hayvanların derileri tercih edilir. Bu sayede kişi karşısında yer alan kişiye adeta bağlanır. Ona son derece derin olan bir muhabbet ile baplı kalır. Hatta bu durum bir ömür bile rahat bir şekilde sürebilir. Burada önemli olan konu büyü anlamında yapılan çalışmanın etkili olması olacaktır. Zaten bu yüzden de hemen herkese değil, başta medyum hocamız olmak üzere, işinin tek kelime ile uzmanı olan kişilere her zaman gitmek, yardım almak gerekiyor. Sadece deri üzerine değil, aynı zamanda farklı olan bir kumaş üzerine de yine bu yazılar yazılabilir. Bir başka önemli olan husus ise, yazıldıktan sonra bu yazıların üzerinde taşınması olacaktır. Bu büyünün son derece etkili olması için gerekli olan bir yöntem olacaktır.

Köpek gibi aşık etme büyüsü duası kaç günde etki eder?

Bildiğiniz her büyü her zaman değişik olan şekillerde etki gösterebilir. Bazı büyülerin yapıldığı günü akşamında etkisi olurken, bazı büyülerin ise etkisini bulması aylar sürebilir. Bu tamamen kişiye, yapan hocaya ve aynı zamanda karşıda yer alan kişiye göre değişebilir. Ancak genel hatları ile bakıldığı zaman aşık etme büyüsü olarak da bilinen bu büyü, 1 veya en geç 1 buçuk ay içinde etki etmeye başlar. Bu etkinin sonucunda ise karşıda yer alan kişi, yaptıran kişiye karşı oldukça sıcak olmaya başlar. Ondan hoşlandığını ve hatta onsuz olamayacağını düşünmeye başlar. Etkisi görülünce de son derece iyi bir çalışma olduğunu da yazabiliriz.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Duası Kimlere Yapılır?

Genel Olarak Bu konuda da son derece farklı olan bilgiler olmasına rağmen, bu büyünün özellikle de mutlu olmak isteyen veya aralarında soğukluk yaşayan çiftlere yapıldığını söylemek gerekiyor. Erkek veya bayan fark etmeden hemen herkese yapılabilir. Son olarak ise bu çalışmada da en önemli olan durum elbette yapılan niyet olacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir