Köpek Gibi Aşık Etme Duası

Köpek Gibi Aşık Etme Duası, günümüzde en çok aranan dualardan birisi peki köpek gibi aşık etme duası hakkında en iyi bilgi verenler kimler bu konuda medyum Seher hocamıza danışabilirsiniz.

Büyü Bozan En İyi Hoca, Kendini bilen ve belirli bir yeterliliğe gelmiş hiç bir medyum, en iyi medyum veya en başarılı medyum olma iddiasında bulunmaz. Çünkü, ilim arttıkça tevazu ve alçak gönüllülük de artar. Olması gereken budur. Ancak, medyum arayışı içerisinde olan kişiler, “Büyü Bozan En İyi Hocalar?” sorusunun cevabını ararlar. İstedikleri odur ki, her neye ulaşmaya çalışıyorlarsa bir an önce istediklerine ulaşmalarını sağlayan, kullanılan yöntem ne olursa kilitlendikleri konunun hemen gerçekleşmesini sağlayacak bir medyuma ulaşmaktır.
Ancak, pencerenin diğer tarafından bakınca en iyi medyum kavramı tamamen farklı görünür. Zaten bir medyum, “En İyi Benim!” iddiasında bulunuyorsa bilinmelidir ki, bu kişinin medyumlukla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Büyü Bozma Yapan Hocalar , son derece geniş bir ifade ve üst kavramdır.

Medyumluk ifadesinin altında bir çok alt kavram bulunur. Başka bir ifadeyle belirli konular üzerinde uzmanlaşma söz konusudur. Bu bakımdan; eniyi medyum ifadesi, çözüme kavuşturulması gereken konuyla doğrudan bağlantılıdır. Batılı anlamda fal bakan, gelecekten haber veren, tarot kartları ve benzer yöntemleri kullanan bir medyumdan “Büyü bozma” üzerine bir uzmanlık beklemek doğru olmaz. Çünkü, büyünün bozulması üzerine uzmanlaşan bir Büyü Bozma Uzmanı Medyum mutlaka islami esaslara ve havass ilmine göre çalışma yapmalıdır.

Havas alimi, Kur’an-ı kerim ve Esma-ül Hüsna’lar üzerinden hareket ederek, ifadelerin anlamları gizli şifreleri, bilinmeyen yönlerini ön plana çıkararak bu bilgiler üzerinden sebep sonuç ilişkisi kurabilme bilgisine sahip olan kişidir. Hatta kişilerin yaratılış özellikleri ve istekleri doğrultusunda özel çalışmalar yaparak topluma üst düzey bilgiler verebilir. Müslüman medyum, havas ilmine sahip olarak çalışmalar yapma özelliğine sahipse bu konuda son derece özel bir kişi olarak değerlendirilir.

 

Diğer taraftan, gelecekle ilgili bilgi (!) alma düşüncesinde olan bir kişi için havass ilmi çerçevesinde çalışma yapan bir medyumdan istediğiniz bilgiyi alamazsınız. Çünkü, Havas alimi geleceğin yalnızca Cenab-ı Allah tarafından bilineceği bilir ve bu konuda size cevap veremez.

Uzmanın’dan Bakımlar Hakkında Bilinen Yanlışlar

– Bakım, bir fal yöntemi değildir !

– Bakım uzmanlık işidir, kahve falı, tarot, kartlarla, kitap açarak bakim yapamaz !

– Uzaktan bakım için en az bir günlük süreye ihtiyaç vardır. Kısa sürede uzaktan bakim yapılamaz !

– Bakım ile yıldızname arasında ciddi farklılıklar vardır. Yıldızname bakim değildir !

– En doğru bakim karşılıklı olarak yapılır !

– Bakım bilinmeyen konular için yapılır, bilinen konularda bakim yaptırmak yıldız dengelerini bozabilir !

– Uzman olmayan kişilerce yapılan bakim, yıldızlarınız üzerinde kalıcı zararlar oluşturabilir !

– Bakım sonucu tespit edilen büyü, nazar, cin musallatı, yıldız problemleri mutlaka çözülmelidir !

– Bakım yapan kişi üzerinizde büyü olduğunu tespit etmişse büyü yapanları tanımlamalıdır !

– Bakım merak gidermek için yapılmaz ! Yapılan her bakim kişi üzerinde geçici de olsa hafif etki bırakır !

Giden Bir Sevgiliyi Geri Getirme

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü genellikle gönüllü olarak meydana gelmeyen ayrılıklardan sonra çok daha fazla tercih ediliyor. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kavgalı olarak bile ayrılmış olduğumuz kişiler kısa süre içerisinde yeniden sizinle iletişim kurmaya başlayacaktır. Bu etkiler ortaya çıkmaya ilk başladığı zamanlarda insanlar neden eski sevgilisini özlediğini tam olarak anlayamaz. Fakat sebepsiz bir şekilde geri dönme isteği meydana gelir. Eğer başka insanlar tarafından sizin üzerinizde böyle etkiler ortaya çıktığını düşünüyorsanız son zamanlarda görmekte olduğunuz rüyalarda tek bir kişiyi görmeye başlamış olabilirsiniz. Böyle bir durumun ortaya çıkması kimi zaman tesadüf eseri gibi görünürken kimi zaman da başka insanlar tarafından yapılmış olan büyüleri de etkisinden dolayı meydana gelir.

Bu konuda kesin bir şekilde araştırma ve bilgi aktarımı yapmak istiyorsanız İnternet üzerinde bulunmakta olan içeriklere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bugüne kadar bir çok kişiye yardımcı olmuş olan ve Türkiye’de ki tüm bölgelerde hizmet vermeye çalışan Medyum Seher Çağlan Hoca size profesyonel bir şekilde hizmet sunacaktır. Tedavi yöntemlerini başladıktan kısa bir süre sonra meydana gelen gelişmeler sayesinde kendi üzerinizde meydana gelen olumlu değişiklikleri kendiniz de görecek ve eskisine oranla çok daha sağlıklı bir ruh haline sahip olduğunuzu anlayacaksınız. Eğer siz de yaşamış olduğunuz problemlerden kısa süre içerisinde kurtularak tedavi olmak istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir