Medyum Ve Nazar

Medyum Ve Nazar, Ünlü Bağlama Büyüsü uzmanı Medyum  Seher Hoca ülkenin en iyi medyumlar listesinin başında yer almaya devam ediyor.

16  yıldır etrafındaki insanlara Bağlama Büyüsü başta olmak üzere

Aşk Büyüsü Evlilik büyüsü Papaz büyüsü Ayırma Büyüsü Bağlama Büyüsü Soğutma Büyüsü Kaynananın Şerrinden Korunma Büyüsü Kısmet Açma büyüsü Gideni Geri Getirme Büyüsü Evliliğe Razı etme büyüsü Maddi Kazanç Büyüsü İktidarsızlık Büyüsü Sabun Büyüsü Ölüm Büyüsü Bozma Ceviz Büyüsü Bozma  Su falı Bakımı Resimle Aşk Büyüsü Gerçek Aşk Büyüsü  72 saatte sevdiğinize kavuşma büyüsü Dil bağlama büyüsü Aşık etme büyüsü Çevir gel Büyüsü  Şirinlik Büyüsü Mum Büyüsü Kilit Büyüsü Aşk Celbi Soğutma Büyüsü gibi büyülerle insanların işlerini kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Medyum Ve Nazar, Son derece iyi niyetli büyüleri yapmayı kabul eden Medyumlar arasında Medyum  Seher hoca var. Kötü niyetli insanlar birilerine zarar vermek amacı ile kötü niyetli büyüler yaptırmak isterlerse Meliha hoca onlara yardımcı olmayacaktır.

Merhum Dedesinden aldığı gizli ilimleri insanlık yararına kullanmak için ömrünü adayan medyumlardan biri olan medyum  Seher hoca Ayrıca vefk İlmi Remil İlmi İspirtizma İlim (Ruhlarla Kontak kurmak) Manyetizma İlmi Telepati telegörü telekinezi ilmi Burçlar ilmi Yıldızlar İlmi Fizyonomi İlmi Berhetiye İlmi (Allah’ın çok gizli isimleri ve Tesirleri) Havas İlmi ve Ledün İlmi gibi ilimler tahsil etmiştir.

Bu ilimler doğrultusunda insanların bireysel ikili ilişkiler ekonomik ve sosyal problemlerini çözmek için çalışan Medyum  Seher hoca (Kim, bir müslümanın sıkıntısını giderip, onu sevindirse, Allahüteâlâ, kıyamette en sıkıntılı anlarda, onu sıkıntılardan kurtarır.) [Buhari

Hadisi gereği insanları yiyip kemiren sıkıntıları çözmek için çalışıyor.

Ciddi Sorunlar Ciddi hocalar gerektirir!

Ciddi sorunlar ciddi hocalar ve ciddi çözümler gerektirir. Bu bilinç ile medyum seçerken dikkatli olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir