Mersin Medyum

Mersin Medyum Seher Hoca ( Mersin) ve tüm yurtta medyumluk hizmeti veriyor. İnsanlara şifa vesilesi olmak insanlara yardım etme güçlü dürtüsünün altında yatan insan sevgisinin dolup taşmasına vesile olan bu güçlü dürtüye hayatı adamak elbette seçilmiş olmayı ve insanlığın hizmetine adanmış olma erdemine doğuştan sahip olmayı gerektiriyor.

İçel Mersin Medyum Seher hoca aldığı tekke terbiyesi Arapça ilmi ve gizli ilimlere olan karşı konulmaz ilginin neticesi olarak;  uzman bir medyumda olması gereken tüm donanıma sahip olmak için yıllardır kendini geliştirmeye devam ediyor. Bir konuda uzman olmanız için yeterli olabilecek 9-10 yıllık bir süre gerekli iken İçel Medyum Seher hoca 23 yıldır gizli ilimlerle uğraşıyor. Kendini güncelleyen yeniliğe açık İçel mersin medyum Seher Hoca sadece Türkiye’de değil Avrupa’da ve dünyadan katılımcılara ilmin ve Allah’ın izninin el verdiği ölçülerde VEFK yazarak özel dualar ve zikirler okuyarak eteri kalemlerin gizli sandıklarını açmaya muvaffak olabilen sayılı uzman medyumlardan biridir.

Mersin Medyum Sitesi

Medyumlar kişisel ailevi sosyal ilişkilerimizde meydana gelen çözümsüz buhranlara bir çözüm olmak amacıyla eteri kalemlerin latif varlıklarını devreye sokarak insanları bulundukları buhranlardan kurtarmaya çalışan sezgi güçleri zekaları çok güçlü azimli sabırlı ve karakteri yüksek insanlardır. Söz konusu gerçek medyumlarla piyasalarda yeni yeni türemiş sahtekar medyumlar aynı kefeye konulmamalıdır.

Bir medyumun işinde gerçekten de uzman olup olmadığının en iyi delili; kendisiyle irtibata girmek ve sorununu detaylı olarak anlattıktan sonra çözüm için girişimlerde bulunmasına izin verip belirlenen sürede sabırla beklemektir. Eğer beklenen çözüm sağlanırsa medyumun gerçek bir medyum olduğu anlaşılabilir. Çünkü sorunu çözen kişi medyumun kendisi değil, onun devreye koyduğu eteri kalemin latif varlıkları yani cinlerdir. Cinleri devreye koymak için onlara hükmedebilmek gerekir. Elbette bunun için de gizli ilimlere vakıf olmak şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir