Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur,  Son dönemde oldukça bilinen ve aynı zamanda halk tarafından da merak edilen büyüler arasında yer alan papaz büyüsü hakkında hemen kısaca bilinen 2 konuda bilgi vermek isteriz. Öncelikle medyum hocaların da belirttiği gibi birçok insanda yanlış bilinen bir durum vardır. Bu yanlış bilinen duruma göre papaz büyüsünün bir papaz tarafından yapıldığı konusudur. Bunun son derece yanlış olduğunu ve papaz ile alakası dahi olmadığını bilmeniz gerekiyor. Birçok medyum bunu özellikle vurgularken aynı zamanda dikkat çekmektedir. Genel manada ve aynı zamanda ana hatları ile bu büyü türü hakkında hemen bilgi verebiliriz.

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur?

Aslında medyumlar bu konuda son derece farklı olan uygulamalar yapmasına rağmen en bilinen yöntemlerin başında kadınların aybaşı kanı gelir. Hayız kanı olarak da bilinir, medyumlar aynı zamanda bu anlamda en etkili büyü olduğunu da belirtirler. Genellikle bakıldığı zaman ise Süryani dili ile okunmakta olan ve yapılan bir büyü olduğunu belirtmek gerekiyor. Bunların yanında kadının kanı bu büyü türünde son derece önemli ve gerekli olan bir araçtır. Asıl amacı olarak bakıldığı zaman ise bir erkeği kendine bağlamak bunun temel amacıdır. Bu konuda aynı zamanda medyum Seher hanım hocamızdan da detaylı olan şekilde bilgi almak mümkün olacaktır. Bu büyüyü bozmak içinse yapılması gerekenlerin başında başka kişinin kanının damlaları gerekecektir. Bu konuda hemen örnek verebiliriz, evli olan bir karı koca arasında, bir kadın o erkeğe bu büyüyü yaptırması halinde evliliğin bile bitmesine sebep olabilir. Aynı zamanda bu durum medyum Seher hocamızın da ifade ettiği gibi yuvanın yıkılmasına da sebep olacaktır. Bu durumda da evli olan kadının kocasına yapılmış olan bu büyüyü bozmak için kendi kanını kullanması gerekiyor. Ancak bu şekilde büyü bozulabilir. Bunu yapmak içinse işini son derece iyi bilen ve büyü konusunda uzman olan bir hocadan bilgi almak son derece faydalı olacaktır. Aksi halde ise sıkıntılı olan durumların ortaya çıkması kuvvetle muhtemeldir. Aynı zamanda yine bu büyü türünde sıcak ve soğuk olmak üzere iki çeşit vardır. En çok bağlama büyüsü için yapılır, ancak bunların yanında farklı amaçlar içinde yapıldığı bir gerçektir. Mesela bağlama için, muhabbet için kısırlık ve soğutma içinde bu tip bir büyü yapılabilir.

Papaz büyüsü kaç günde etki eder?

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur hakkında, Son derece etkili olan bu büyü yapıldıktan son derece kısa bir zaman içinde hatta sadece 10-11 gün içinde etki etmeye başlar. Ancak bilinmesi gereken konulardan bir tanesi de bu büyünün son derece zor olan şekilde bozulmasıdır. Bu hemen her anlamda gerçek ve de doğru olan bir bilgidir. Çünkü bakıldığı zaman bu büyü türü hemen ortaya çıkan bir durum değildir. Bu nedenle de bozulması ciddi anlamda zaman alır ve oldukça da zordur. Büyünün en sıkıntılı olan taraflarından bir tanesi de büyü yapılan erkek, kendisine büyü yapan kişiye yani kadına adeta tutsak olur. Bu yüzden de bir yandan da bakıldığında son derece riskli olan bir büyü olduğunu da ifade edebiliriz.

Papaz büyüsü kimlere yapılır?

Bu konu ile ilgili olarak ise daha çok bir erkeğe deli gibi âşık olan ve onu elde etmek isteyen bayanların olduğunu görebiliriz. Genel amacı ile erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Kadınların kanı kullanıldığı içinde erkeklerin bu büyüden etkilenmesi son derece doğal olan bir durumdur. Her anlamda da son derece etkili bir büyüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir