Samsun Medyum

Samsun Medyum Seher Hoca Samsun’da ve tüm yurtta sizlere medyum sahasına giren tüm kişisel ailevi toplumsal çıkmazlarınız sizlere yardımcı olmak için 16 yıldır sahip olduğu derin ilmini kullanarak sizler için vefk yazıyor. Yıldıznamesine bakarak üzerinizde negatif etkiler yapan gezegenleri belirliyor. Burcunuzu doğru olarak ortaya çıkarıp karakterinizi belirliyor. Hangi unsura (hava-toprak-ateş-su-eter) bağlı olduğunuzu tespit edip sağlıklı beslenmeniz için gerekli besinlerin listesini ortaya çıkarıyor. Ailevi bireysel ve toplumsal sorunlarınız için Vefk ilmini kullanarak sizlere üçlü dörtlü beşli altılı vefkler yazıyor buhurlar yakıyor dua ve özel zikirlerle dileğinizin hemen gerçekleşmesi için bir takım gizli güçleri ( hüddam) devreye koyuyor.

Elbette ki tüm bu çalışmalar yüce rabbimizin verdiği ilim sayesindedir. Allah’ın izni olmadan bir yaprağın bile düşemeyeceğinin bilincinde olarak hep hayırlar için çalışan Samsun Medyum Seher hoca ;

  • Evliliklerinizde girdiğiniz çıkmazlar için
  • Kısmet açma için
  • Sevdiğinize yeniden kavuşma için
  • Aşkınızı elde etmek için
  • Eşinizle aranızdaki buzları kırmak için

Ve daha yüzlerce dertleriniz için deva arıyor. Her bir sıkıntı için mutlaka bir çözüm yolunun da olduğunu bilen Samsun Medyum Seher hoca yılların tecrübesi ile yazdığı etkili vefkler ile inşallah tüm içinden çıkılmaz sorunlarınızın çözüm yolu olmaya gayret ediyor.

Doğuştan medyum yeteneğini geliştirerek Havas ilmi ışığında Kur’an ayetlerini ve Allah isimlerini ve özel dua ve zikirleri belirlenmiş formüllerle yoğurarak bazı cinlerin vasıtası ile insanlara yardımcı olan ve insanların  problemlerini çözen Samsun Medyum Seher Hoca İnternet sitesini de açarak tüm yurttan kendisine ulaşmak isteyen dertli insanların derdine deva olmaya devam ediyor .  Kendisine mail telefon ve İnternet sitesi üzerinden kolayca ulaşabilir ve sıkıntılarınızı ücretsiz paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir