Trabzon Medyum

Trabzon Medyum Meliha Hoca Trabzon Medyumları Arasında Ünlü Medyum Olarak Bilinmektedir Bağlama Büyüsü Uzmanı Hocamıza Danışınız.

Trabzon Medyum Meliha Hoca Ne yapıyor?

Sıradan insanlara kapalı olan gizli ilimler hazinesindeki özel anahtarları kullanarak bir takım koruyucu cinleri devreye koyarak görünen madde alemine görünmeyen eterik alemlerden müdahalelere yol açarak üstesinden gelemediğiniz büyük problemlerinizi çözmek için çalışıyor. Doğru kişiye doğru zamanda doğru VEFK hazırlayarak yıllardır başarılarından taviz vermeyen Trabzon Medyum Meliha hoca bütün ömrünü Gizli İlim tahsil etmekle ve merhum dedesinin yanında tekke terbiyesi almakla geçirmiş. Aynı zamanda Konya ilinde Arapça dili üzerine lisans yapan Trabzon Medyumlar Meliha Hoca sizlere gece gündüz yardım etmek için çalışmalarına devam ediyor.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Herkes medyum olamaz. Doğuştan gelen bir takım duru görü ve güçlü bir sezgi-algı gücüne yüksek bir imana, azim ve kararlılığa sahip olmak medyum olmak için ilk şart. Bunun dışında yıllarca gizli ilimleri tahsil etmek ve bu ilimlerde “bilen” birilerinin yanında yetişmek ve terbiye almak gerekiyor.

Trabzon Medyum Meliha Hoca Bana Nasıl Yardım Edebilir?

Trabzon Medyum Meliha hoca ile irtibata geçerseniz ve sizi bunalıma iten problemlerinizi iletirseniz o size en uygun vefki doğru zamanda yazacak ve posta yoluyla sizlere ulaştıracaktır. Bu nedenle artık onunla birebir yüz yüze görüşmek zorunda değilsiniz. Teknolojinin bir nimeti olan internet sayesinde ona resminizi özel bilgilerinizi ve probleminizi iletebilir ve onun 1 haftalık zaman zarfında sizlere özel VEFK hazırlama işlemini başlatabilirsiniz.

Unutmayın ki şifayı veren kaynak aynı zamanda derdi veren kaynaktır. Her şey Allah’tan gelir ve ona geri döner. Fakat bizler sebepler boyutunda fiziksel madde aleminde yaşıyoruz. Bu nedenle neden –sonuç ilişkisi üzerine kurulu bir yaşamdan ibaret olan dünya hayatını yaşayıp giderken kendimizi bu yasalardan arındıramayız. Söz gelimi bir derdiniz varsa bunun bir sebebi de vardır bir çözümü de. Çözüm için çaba sarf etmek enerji tüketmek bu fiziksel alemin bir gereğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir