Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz bakım yapan medyumlar bulunmaktadır. Fakat bu medyumlar aracılığıyla ücretsiz bir şekilde yapılan bakımlardan üzerinizde ne olup olmadığı kesinlikle anlaşılmaz.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar ve hocaların tamamı yalan söylemektedir. Bunu nerden çıkardın Medyum Seher hocam derseniz eğer beni arayan kardeşlerimin söylemlerinden bu kanıya vardım. Ücretsiz bakım yapan medyumlar arayan kardeşlerim ücretsiz bakım yaptırmak istediklerini belirttikleri takdir de kendisini medyum tabir ettiren kişiler telefonla arayanların isim bilgilerini, anne adlarını vs almaktaymış. Bu bilgileri aldıktan sonra sen telefonu kapat yarım saat sonra beni ara diyorlarmış. Vatandaş, yarım saat geçtikten sonra medyum hocayı tekrar arayıp ücretsiz bakım sonucunu öğreniyor. Hocanın anlattıkları ise herkese verdiği bilgileri arayan kardeşime de veriyor. Yani bakım yaptırmak için ücretsiz bakan medyum hocalara gittiğiniz de duyduğunuz bakım konuşmaları herkese söylenen aynı cümlelerdir… Lütfen özel bilgilerinizi güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Hocalar

Ücretsiz bakım denildiğinde bizim insanımız nedense hemen o medyum hocayı arama gereği duyuyor. Lütfen değerli kardeşlerim telefonla ya da mail üzerinden bilgilerinizi vererek bakım yaptırmayınız. Çünkü bu işi yapan kişiler olduğu gibi medyumlukla uzaktan yakından alakası olmayan kişilerde vardır. Lütfen kanmayın, inanmayın. Bütün herkese aynı cümleleri kullanan ücretsiz bakım yapan medyumlar Türkiye’de nedense hep aynı kişi gruplarından oluşmaktadır. Cenab-ı Allah bunların eline düşürmesin. Bakım yaptırdığınızda hemen inanmayın. Çünkü ücretsiz bakım yapan medyumlar ve falcıların çoğu para kazanmak için yalan yanlış sizi kandırma gayreti içerisindedirler. Size büyü yapılmış büyüden dolayı işleriniz rast gitmiyor, sevgilinle üçüncü bir kişi tarafından ayırma büyüsü yapılarak soğutulmuşsun, sevgilinin annesi size büyü yapmış gibi cümleler kurarak sizden bunların çözümü için para talep eden hoca görünümlü kişilere dikkat edin. Telefonla, maille veya internette medyumlar siteleri üzerinden ücretsiz bakım yapılır reklamlarına inanmayın. Zaten bu tür medyumlar tek bir amaca hizmet eder; sizlerin paralarını alır, umutlarınızla oynarlar. Kendisini bilen, tecrübe sahibi bir medyum hoca zaten bu işleri yapmaz. Değerli kardeşlerim bu gibi benzeri konularda lütfen daha dikkatli olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir